ye-logo.v1.2

Серійному крадію зі Славути збільшили термін ув’язнення

Кримінал 761
Апеляційний суд ухвалив новий вирок в справі про серію крадіжок у Славуті і розбійний напад на приймальника брухту
Апеляційний суд ухвалив новий вирок в справі про серію крадіжок у Славуті і розбійний напад на приймальника брухту. Фото: pixabay.com

Таке рішення прийняв Хмельницький апеляційний суд.

Хмельницький апеляційний суд переглянув обвинуваченому призначений термін позбавлення волі і збільшив його на два роки. Як повідомляють у пресслужбі суду, чоловік вчинив декілька крадіжок та розбійний напад.

«За вироком, у жовтні – листопаді 2019 року в Славуті раніше судимий молодий чоловік вчинив серію крадіжок з приватних будинків, під’їздів багатоквартирних будинків, гаражів, підвалів, господарських будівель. Сума викраденого майна (електроприлади, будівельні інструменти, велосипеди, двигун до трактора та інше) перевищила 100 тисяч гривень», - кажуть у суді.

Затримати обвинуваченого вдалося після розбійного нападу на приймальника брухту, якому він здавав метал.

Тоді Шепетівський міськрайонний суд визнав 25-річного жителя Славути винним у інкримінованих злочинах та призначив остаточне покарання у виді 7 років і 1 місяця позбавлення волі з конфіскацією майна, крім житла. Однак вирок місцевого суду оскаржив прокурор, просив його скасувати у зв`язку із невідповідністю призначеного покарання тяжкості кримінального правопорушення.

«Серед іншого прокурор звернув увагу апеляційного суду, що обвинувачений заподіяв шкоду потерпілим на загальну суму понад 106 тисяч гривень, яка досі не відшкодована, свою винуватість у суді першої інстанції він змушений був визнати під тиском зібраних беззаперечних доказів, а також на те, що суд першої інстанції не надав належної оцінки обставині, що обтяжує покарання – рецидиву злочинів та тому факту, що обвинувачений ніде не працює, не має сім’ї, а за місцем проживання характеризується виключно негативно», - зазначають у суді.

Обвинувачений та його захисника заперечили проти задоволення апеляційної скарги прокурора.

Хмельницький апеляційний суд дослідив названі факти й скасував вирок Шепетівського міськрайонного суду в частині призначення покарання та ухвалив в цій частині новий вирок, призначивши обвинуваченому остаточне покарання – 9 років і 1 місяць позбавлення волі з конфіскацією майна.

  Читайте також: Засудили чоловіка, який зґвалтував і мало не вбив полончанку

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую