ye-logo.v1.2

Продавав за кордон: на Хмельниччині вилучили на мільйон гривень старовинних монет

Кримінал 3858 1
. Через один з міжнародних інтернет-аукціонів колекціонер продавав за кордон монети ХV-XVII століть
. Через один з міжнародних інтернет-аукціонів колекціонер продавав за кордон монети ХV-XVII століть. Фото: ssu.gov.ua

Контрабандою, за повідомленням Служби безпеки України, займався місцевий колекціонер.

Служба безпеки України попередила у Хмельницькій області контрабанду культурних цінностей до Європи. Про це повідомляє Служба безпеки України. Загальна вартість вилучених предметів старовини становить понад один мільйон гривень. 

За попередніми даними слідства, протиправну діяльність організував місцевий колекціонер. Через один з міжнародних інтернет-аукціонів він продавав за кордон монети ХV-XVII століть.

«Щоб переплавляти культурні цінності іноземним замовникам контрабандист використовував сервіси міжнародного поштового зв’язку. Щоб приховати правопорушення, він вказував у посилках вигадані персональні дані відправника. Під час контролю за вчиненням злочину задокументовано декілька фактів незаконної діяльності зловмисника», - зазначають в СБУ.

Під час обшуків за місцем проживання контрабандиста правоохоронці виявили ще майже 2,5 тисячі раритетних монет, які він планував продати зарубіжним клієнтам.

У межах кримінального провадження, розпочатого слідчими органів безпеки, вирішується питання щодо повідомлення зловмиснику про підозру за ч. 2 ст. 15 та ч. 1 ст. 201 (контрабанда) Кримінального кодексу України. Слідчі дії тривають.

Нагадаємо, торік в будинку антиквара на Хмельниччині виявили крадених ікон на майже два мільйони доларів.

Коментарі:

Віталій Українець 05.03.2021 20:27

Недолугі ще радянські закони панують в сбу.Загляніть на Ебей сайт.по всьому світу йде торгівля чим завгодно ,але в рамках закону! А у нас за стару монету стаття? за свіже друкованими купюрами слідкуйте хто і куди їх мішками возить!

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую