ye-logo.v1.2

Хмельничанці інкримінують збут контрафактних цигарок

Кримінал 666
Правоохоронці Хмельниччини вилучили контрафактних цигарок більш як на 800 тисяч гривень
Правоохоронці Хмельниччини вилучили контрафактних цигарок більш як на 800 тисяч гривень. Фото: khmel.gp.gov.ua

Жінка мала «товару» більш як на 800 тисяч гривень.

Правоохоронці припинили протиправну діяльність хмельничанки, яка займались збутом на території області контрафактної тютюнової продукції. Про це повідомляють у прокуратурі Хмельницької області.

«Встановлено, що жінка через мережу торгових точок в обласному центрі збувала заздалегідь закуплені контрафактні цигарки. Фальсифікат під виглядом відомих світових брендів та інших виробників реалізовувався з підробленими марками акцизного податку та без них», - зазначають у прокуратурі.

Під час проведення санкціонованих обшуків за місцями зберігання та збуту продукції виявлено та з незаконного обігу вилучено понад 19 тисяч пачок фальсифікованих тютюнових виробів. Орієнтовна вартість вилученого перевищує 800 тисяч гривень.

Наразі проводиться комплекс слідчих (розшукових) дій з метою встановлення усіх обставин кримінального правопорушення. Обласна прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за частиною 1 статті 204, частиною 1 статті 199 Кримінального кодексу України (незаконне виготовлення, зберігання з метою збуту та збут підакцизних товарів, а також виготовлення, зберігання, придбання з метою використання при продажу товарів марок акцизного податку).

Читайте також: На ринку в Хмельницькому продавали контрафактні цигарки та фальсифікований алкоголь

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую