ye-logo.v1.2

На Хмельниччині за хабарництво ув’язнили колишнього голову райдержадміністрації

Кримінал 2421
Колишнього голову Полонської РДА затримали у серпні 2018 року
Колишнього голову Полонської РДА затримали у серпні 2018 року. Фото: Офісу генерального прокурора

Експосадовець вимагав у представника фермерського господарства понад 17 тисяч доларів.

Днями Ізяславський районний суд визнав винним колишнього очільника Полонської районної державної адміністрації у вимаганні й отриманні неправомірної вигоди. Йдеться про понад 17 тисяч доларів хабаря. За це чоловіку призначили дев’ять років позбавлення волі.

За інформацією пресслужби Офісу генерального прокурора, колишній очільник райдержадміністрації впродовж березня-серпня 2018 року отримав від одного з фермерських господарств 17 тисяч 200 доларів хабаря. Ці кошти він вимагав за виготовлення та затвердження технічної документації зі землеустрою, а також — за надання в оренду на десять років землі для ведення сільського господарства.

Відтак ексголову РДА визнали винним за частиною 4 статті 368 Кримінального кодексу України (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою).

«Ізяславський районний суд призначив чоловіку дев’ять років позбавлення волі з конфіскацією майна та позбавленням права обіймати певні посади терміном на три роки. Втім, наразі цей вирок не набув остаточної законної сили, адже обвинувачений може подати на нього апеляцію», — зазначили в генпрокуратурі.

На час написання матеріалу в Єдиному державному реєстру судових рішень ще не опубліковано вирок Ізяславського районного суду. Однак, як зазначає з власних джерел місцеве інтернет-видання «День за днем», покарання за вимагання хабаря 2 липня суд призначив колишньому голові Полонської РДА Віктору Солодкому.

Нагадаємо, правоохоронці затримали Віктора Солодкого 21 серпня 2018 року під час отриманні ним неправомірної вигоди.

«Посадовець вимагав від представника одного з фермерських господарств 32 тисячі 900 доларів за затвердження технічної документації земельних ділянок, загальною площею 94 гектари. Його затримали під час отримання 15 тисяч 500 доларів», — зазначали тоді у пресслужбі Офісу генерального прокурора.

Тодішній президент Петро Порошенко призначив Віктора Солодкого головою Полонської РДА 3 квітня 2017 року. До того Віктор Володимирович був приватним підприємцем. Натомість очільник держави звільнив його з цієї посади у вересні 2018-го.

Читайте також: Хмельницького експатрульного звинувачують в крадіжці

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Інформація з інших ресурсів

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую