ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Президент звільнив ще одного голову райдержадмінстрації

Політика 4165
Віктора Солодкого звільнили згідно поданої ним заяви
Віктора Солодкого звільнили згідно поданої ним заяви. Фото: www.president.gov.ua

Без очільника залишилась Полонська РДА.

Петро Порошенко звільнив із займаної посади голову Полонської райдержадміністрації Віктора Солодкого. Про це йдеться у розпорядженні розміщеному на офіційному сайті Президента України. 

«Звільнити Солодкого Віктора Володимировича з посади голови Полонської районної державної адміністрації Хмельницької області згідно з поданою ним заявою», - йдеться у розпорядженні.

Нагадаємо, що 21 серпня Віктора Солодкого затримали правоохоронці під час одержання 15 700 доларів. За версією слідства, за ці гроші посадовець обіцяв фермеру затвердити технічну документацію на 94 гектари землі на 10 років. Віктора Вікторовича затримали, та уже за тиждень Печерський районний суд Києва відпустив його під 500 000 гривень застави.

Окрім того, наприкінці серпня із займаних посад звільнили очільників Городоцької РДА, Старосинявської РДА та Теофіпольської РДА.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую