ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Суд покарав підлітка, який під приводом купівлі викрав мотоцикл у Полонному

Кримінал 1207
Хлопця звільнили від кримінальної відповідальності
Хлопця звільнили від кримінальної відповідальності. Фото: Шепетівського районного управління поліції

До повноліття він перебуватиме під наглядом матері.

У серпні цього року 14-річний юнак знайшов оголошення жителя Полонного про продаж мотоцикла та домовився з ним про зустріч. Коли ж зустрівся з продавцем, попросив того проїхатися мотоциклом для перевірки технічного стану. Про це розповідають у Шепетівському районному управлінні поліції.

«Власник двоколісного не заперечував. Однак вже за декілька годин зрозумів, що псевдопокупець не збирається повертати ні гроші, ні товар», - зазначають правоохоронці.

Після того власник двоколісного звернувся у поліцію. Тим часом хлопець вирішив заховати мотоцикл у чагарниках аби згодом перефарбувати та продати. Однак правоохоронці швидко вирахували особу зловмисника та розшукали його схованку.

Мотоцикл повернули законному власнику та розпочали кримінальне провадження.

«Враховуючи те, що підліток вчинив злочин вперше, на момент вчинення не досяг віку, з якого передбачена кримінальна відповідальність, опісля щиро розкаявся, суд звільнив його від кримінальної відповідальності», - пояснюють у поліції.

Натомість суд застосував до порушника заходи виховного характеру – хлопця передали під нагляд матері до його повноліття. Якщо ж він ухилятиметься від цього, виховні заходи скасують, а підлітка притягнуть до кримінальної відповідальності.

Читайте також: Поліція затримала хмельничанку на хабарі за водійське посвідчення

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую