ye-logo.v1.2

Незаконно приватизували землі Міноборони: чиновницю Старокостянтинівської міськради підозрюють у недбалості

Кримінал 1847
Слідчі продовжують встановлювати посадовців, причетних до цього злочину
Слідчі продовжують встановлювати посадовців, причетних до цього злочину. Фото: ДБР

Вартість незаконно переданих під будівництво земель сягає майже 12 мільйонів гривень.

Співробітники Державного бюро розслідувань повідомили про підозру завідувачці одного з відділів Старокостянтинівської міської ради. Через її службову недбалість у приватній власності незаконно опинилися понад 11 гектарів земель Міністерства оборони України. Про це сьогодні, 7 червня, повідомили працівники територіального управління ДБР у Хмельницькому.

За їх словами, підозрювана погодила висновок про приналежність земель Міноборони комунальних земель. Це дозволило депутатам Старокостянтинівської міськради ухвалити рішення про відчуження 81 ділянки. Загалом під приватне будівництво незаконно передали 11,5 гектара землі. Їх вартість сягає майже 12 мільйонів гривень.

Тому завідувачці одного з відділів Старокостянтинівської міськради оголошено підозру в службовій недбалості. Тобто за частиною 2 статті 367 Кримінального кодексу України. Якщо провину чиновниці доведуть у суді, їй може загрожувати від двох до п’яти років позбавлення волі.

ДБР також продовжує вивчати причетність інших посадових осіб Старокостянтинівської міськради та Квартирно-експлуатаційного відділу Міноборони у місті Хмельницькому до цього злочину.

«Нагадаємо, у вересні 2021 року ці земельні ділянки визнано речовим доказом у кримінальному провадженні. А у жовтні за рішенням суду на них було накладено арешт з тимчасовою забороною відчуження. Наприкінці року суд передав їх до Національного агентства України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів», — пояснили у пресслужбі теруправління ДБР у Хмельницькому.

Читайте також: Арештовані акції Хмельницькгазу передали в управління державі

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую