Гаряча тема:
- Війна
Мешкав по сусідству: засудили славутчанина, який розбещував маленьких дітей

Кривднику призначили 15 років ув’язнення.
На Хмельниччині засудили чоловіка, який розбещував малолітніх дітей. Як встановили правоохоронці, протягом березня-квітня минилого року року мешканець Славути вчинив розпусні дії відносно чотирьох малолітніх дітей. Двом з них на той час було лише по 5 років. Злочини коїв, застосовуючи фізичне насильство та залякування.
Як розповідають у пресслужбі обласної прокуратури, чоловік усіх дітей добре знав, оскільки мешкав по сусідству та був знайомий з батьками.
Зловмисник вже був неодноразово судимий за аналогічні злочини. Цього разу вироком Шепетівського міськрайонного суду йому призначили 10 років позбавлення волі за вчинення сексуального насильства. Однак прокурори не погодились з вироком суду першої інстанції, вважаючи, що покарання надто в м’яке. За результатами розгляду апеляційної скарги, кривднику присудили 15 років в’язниці.
Читайте також: На Хмельниччині затримали пенсіонера, якого підозрюють у розбещенні власної онуки
Тільки зареєстровані користувачі мають змогу залишати коментарі!
Будь ласка, зареєструйтеcя або виконайте вхід під своїм акаунтом!
Переваги зареєстрованих користувачів
Зареєстровані користувачі користуються перевагами: