ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому суд покарав прихильницю «русcкого миру»

Кримінал 884
Суд покарав жінку, яка виправдовувала російську агресію
Суд покарав жінку, яка виправдовувала російську агресію. Фото: kmm.km.court.gov.ua

Жінка отримала три роки ув'язнення умовно.

Мешканка Хмельницького отримала три роки ув’язнення умовно за поширення російських фейків у соціальних мережах. Про це йдеться з вироку Хмельницького міськрайонного суду.

Як встановив суд, жінка з березня по червень в соціальних мережах поширювала контент, який виправдовував російську агресію проти України.

Зокрема, вона поширювала відео, на якому відображається щасливе повернення військовослужбовця рф з бойових дій на території України, фейкову світлину з зображенням обличчя президента України Володимира Зеленського в однострої німецького військовослужбовця часів Другої світової війни, відео, в якому розповідається вірш з прославленням дій військовослужбовців рф та наголосом на те, що “Україні потрібно скласти зброю і припинити вбивати мирне населення”. Весь текст вірша носить нейтральний характер, однак постійно здійснюється наголос на літери «Z», «O», «V», які стали символом російської агресії в Україні.

Також жінка поширювала відеоматеріал, де відображається процес здачі в полон військовослужбовців ЗСУ, які перебували у Маріуполі. Зокрема, жінка поставила вподобайку відео, на в якому бойовики сепаратистів принижують військовослужбовців ЗС України.

Дії жінки кваліфікували як поширення матеріалів, у яких міститься виправдовування збройної агресії рф проти України, розпочатої у 2014 році.

Суд визнав винним жінку та засудив її до трьох років позбавлення волі. Однак, звільнив від відбування покарання з випробуванням з іспитовим строком один рік.

Нагадаємо, що на початку липня хмельницькі правоохоронці викрили чергову прихильницю російських окупантів. Місцева медична працівниця публічно підтримала політику путіна й заперечувала факт російської агресії.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую