ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині чоловік, який ображав співмешканку, буде працювати на благо громади

Кримінал 699
Суд покарав аб
Суд покарав аб'юзера. Фото: slavuta.city

В цьому випадку суддя застосував не штраф, а громадські роботи.

Мешканцю села Іванівка Шепетівського району присудили адмінстягнення у вигляді 30 годин громадських робіт за домашнє насильство. Про це стало відомо з постанови Славутського міськрайонного суду.

Так, суд отримав заяву протоколу поліції, в якому було сказано, що чоловік, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, висловлювався нецензурною лайкою на адресу співмешканки, погрожував фізичною розправою на словах, завдавав шкоду психічному здоров`ю потерпілої.

У суді чоловік визнав свою провину повністю.

Суддя відзначив, що адміністративне стягнення є не тільки мірою відповідальності, але й служить вихованню особи, яка скоїла правопорушення.

“Вважаю за необхідне застосувати адмінстягнення у вигляді громадських робіт”, - підкреслив суддя. Таким чином чоловік має відпрацювати покарання.

Раніше “Сайт “Є” писав, що суд присудив мешканцю Хмельницького штраф у сумі 17 тисяч гривень за намагання дати хабара поліцейському. Чоловік намагався завадити правоохоронцям скласти на нього протокол щодо вчинення домашнього насильства проти своєї дружини.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую