ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Ув’язнили експосадовця, який у Славуті розкрадав гроші держпідприємства

Кримінал 3162
Засуджений був заступником директора з фінансово-економічних питань одного з держпідприємств
Засуджений був заступником директора з фінансово-економічних питань одного з держпідприємств. Фото: ілюстративне freepik.com

Чоловік привласнив майже 900 тисяч гривень.

Колишньому заступнику директора одного з державних підприємств, яке діє у Славуті, призначили сім років в’язниці. Також він має сплатити за завдану шкоду. Таке покарання йому призначив Шепетівський міськрайонний суд, визнавши чоловіка винним у привласненні коштів.

За інформацією Хмельницької обласної прокуратури, протягом 2018 року 47-річний чоловік вносив неправдиву інформацію про перерахування грошей на рахунок приватного підприємця. Мовляв, для придбання товарів. Однак будь-які будівельні матеріали й обладнання державному підприємству не постачалися.

Таким чином експосадовець заволодів 858 тисячами 400 гривнями, які належали державному підприємству.

Шепетівський міськрайонний суд визнав його винним у заволодінні майном в особливо великих розмірах: за частиною 3 статті 362 і частиною 5 статті 191 Кримінального кодексу України. За це йому призначили сім років в’язниці з позбавленням права обіймати певні посади впродовж трьох років та конфіскацією майна, крім житла. Також він має сплатити за завдані держпідприємству збитки.

Читайте також: На Хмельниччині затримали підозрюваного у торгівлі гуманітарною допомогою

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую