ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Шепетівчанин, який розкаявся у крадіжці, отримав іспитовий строк

Кримінал 722
За крадіжку житель Шепетівщини отримав іспитовий строк
За крадіжку житель Шепетівщини отримав іспитовий строк. Фото: pixabay.com

Чоловік спокусився на інструменти місцевого комунального підприємства.

5 років позбавлення волі зі звільненням від його відбування з випробуванням, встановивши 2 роки іспитового терміну – такий вирок ухвалив Шепетівський міськрайонний суд місцевому жителю. Про це повідомляє пресслужба відомства.

Суд визнав 51-річного жителя Шепетівського району винним у крадіжці, вчиненій в умовах воєнного стану. Згідно з вироком, «пізно ввечері 11 червня 2022 року чоловік, перебуваючи на території шепетівського комунального підприємства, з припаркованого там КРАЗу переніс до свого авта інструменти вартістю понад 8 тисяч гривень. Серед них найдорожчі – дві бензопили. Викрадене майно завіз додому», – інформують у пресслужбі Шепетівського міськрайонного суду.

На судовому засіданні звинувачений пояснив, що працював у комунальному підприємстві і з незачиненого автомобіля вирішив викрасти інструменти. У скоєному щиро розкаявся, повернув власнику викрадене і той не має до нього жодних претензій.

Суворо не карати викрадача просив суддю й потерпілий, який підтвердив, що порозумівся з обвинуваченим. Тож щире каяття обвинуваченого, усунення завданої шкоди, позицію потерпілого суд врахував при призначенні покарання.

Вирок ще не набрав законної сили та може бути оскаржений до апеляційного суду.

Читайте також: У Старосинявській громаді затримали чоловіка, який до смерті побив знайомого

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую