ye-logo.v1.2

У Ярмолинцях покарали пенсіонера, який захищав путіна

Кримінал 2413
Втім, тепер чоловік каже, що думає інакше
Втім, тепер чоловік каже, що думає інакше. Фото: ілюстративне pixabay.com

Він переконував інших, що росія була змушена напасти на Україну.

Ярмолинецький районний суд визнав місцевого жителя у колабораційній діяльності. Літній чоловік привселюдно виправдовував дії окупантів. За це йому заборонили обіймати певні посади. Про це свідчить вирок суду, винесений 12 травня.

Згідно з ним, подія сталася у липні минулого року. Обвинувачений розмовляв з кількома місцевими жителями. Коли ж вони торкнулися теми війни, чоловік заявив, що «Україна та поляки вісім років бомбили Донецьк і Луганськ». Мовляв, саме тому путін був вимушений їх захистити.

Його співрозмовник наполягав, що війну розпочала росія, а український народ захищається. На це обвинувачений заявив, що той не орієнтується у ситуації. Також заявив, що «росія веде вимушену війну проти України для захисту російськомовного населення».

Під час судового засідання обвинувачений визнав свою провину. Вказав, що жалкує про те, що сталося й зараз він розуміє, що росія напала на Україну.

Як наслідок Ярмолинецький районний суд визнав його винним за частиною 1 статті 111-1 Кримінального кодексу України. Тобто у привселюдному заперечені забойної агресії проти України та виправдуванні дій ворога. Йому заборонили обіймати посади в органах державної влади та місцевого самоврядування.

Нагадаємо, сайт «Є» у лютому вже писав про цю справу. Тоді йшлося про те, що обвинувачений уклав з прокуратурою угоду про визнання своєї провини. Однак під час розгляду справи, пенсіонер заявив, що не пам’ятає, чи привселюдно виправдовував дії ворога. Відтак суд не побачив у ньому щирого каяття та відмовив у затверджені угоди з прокуратурою.

Читайте також: Закликала допомагати «вєжлівим освабадітєлям»: у Хмельницькому викрили колаборантку

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую