ye-logo.v1.2

Хмельницькі міліціонери роздають власні “сухпайки” людям у зоні проведення АТО

Допомога 2984
Фото: mvs.gov.ua

До допомоги жителям Донбасу підключилися і волонтери.

Хмельницькі міліціонери роздали вже більше 250 “сухпайків”, сформованих із власних продуктових запасів. А щоб ця робота не припинялась, волонтери із благодійного фонду «Озеро надії» організували акцію по збору провізії і уже передали перший вантаж на Схід.
Бійці спецпідрозділу «Богдан» обласного управління міліції несуть службу в одній із «гарячих» точок АТО, куди не завжди доїжджають волонтери, і, як результат, місцеве населення часом потерпає від нестачі води та їжі.

Правоохоронці вирішили взяти ситуацію у свої руки. «Богданівці» переполовинили продуктові запаси, які привезли із собою, і сформували із них так звані сухпайки, до яких входить мука, крупи, цукор, тушонки тощо. Усе це добро хмельницькі міліціонери роздають тим, хто найбільше потребує допомоги — інвалідам, пенсіонерам, багатодітним сім’ям.

“Спочатку ми й не рахували, скільком людям допомогли. Але коли ця робота уже почала набирати масового характеру, то створили своєрідний облік. На сьогодні можу сказати, що за минулий тиждень ми роздали більше 250 продуктових наборів”, — розповідає начальник управління громадської безпеки управління МВС України у Хмельницькій області, який очолює загін хмельницьких міліціонерів у зоні АТО, Сергій Мельник.

Про таку волонтерську діяльність наших правоохоронців на Сході дізнались представники Хмельницького благодійного фонду «Озеро надії», і організували акцію по збору провізії для наших бійців.

Мешканці сіл Хмельницького району без зайвих вмовлянь ділилися своїми запасами на зиму — діставали із погребів картоплю, консервацію, крупи.

Найбільшеволонтерів вразила одна сім’я із села Мартинівці. Люди у вкрай важкому стані — згоріла хата. Вони підійшли, сказали, що хочуть допомогти, але грошей не мають, адже у самих нещастя трапилось. Коли ж дізналися, що збирають продукти, зраділи і почали виносити із погреба овочі та закрутки. Зібрана допомога уже вирушила в зону АТО.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую