ye-logo.v1.2
26 Лютого, 2020

Хмельницькі волонтери за понад 30 тисяч гривень відремонтували «швидку» на передову

Допомога 2136
Частину грошей на ремонт дали студенти
Частину грошей на ремонт дали студенти. Фото: автора

Автомобіль продовжить вивозити поранених з «гарячих точок» на Сході.

 Волонтери обласного благодійного фонду «Патріоти України» взялися ремонтувати автомобіль для легендарної медичної команди швидкого реагування «Вітерець», яка вивозила поранених з передової. Благодійники кажуть, ремонт вже майже завершили, завдяки небайдужим подолянам «швидка» незабаром знову поїде на Схід рятувати життя.

«Ремонт обійшовся понад 30 тисяч гривень. Долучилося багато громадян, підприємців. Безкоштовно ремонтували автомобіль у компанії «Престиж Авто», - розповідає голова фонду Сергій Кисельов. – В автомобілі замінили форсунки, щеплення, подушки двигуна, генератора і компресора кондиціонера та багато інших деталей».

Серед тих, хто допомагав, лише Хмельницький політехнічний коледж зібрав грошей на суму понад 16 тисяч гривень. Керівництво каже, що студенти не могли залишитися байдужими і не допомогти.

В авто замінили чимало деталей

«Ми збиралися усім коледжем: викладачі, студенти, дирекція. Загальна сума – понад 16 тисяч гривень. Але це не всі грошу, думаю, ще будуть долучатися. Волонтери показали, як автомобіль допомагає рятувати людей, і діти відгукнулися», - каже заступник директора політехнічного коледжу Людмила Багас.

Заступниця директора політехнічного коледжу за зібрані гроші сама купувала деталі

За словами волонтерів, спочатку «швидка» поїде у район Попасної, надалі команда «Вітерця» працюватиме біля донецького аеропорту. Волонтери планують передати у зону АТО ще два автомобілі «швидкої».

"Вітерець" бував у багатьох гарячих точках на Сході

Сконтактувати з волонтерами, аби допомогти збирати кошти на потреби бійців АТО, можна, зателефонувавши за номером: (098)-325-85-95. Рахунок обласного благодійного фонду «Патріоти України»
Укрексімбанк: рахунок №26004017023842. ЄДРПОУ 39432655, МФО 315609.

Волонтери ще планують купити медикаменти

Ремонт обійшовся безкоштовно, кошти потратитли на деталі

 

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую