ye-logo.v1.2

Вчителька з Хмельниччини бореться з раком і потребує допомоги

Допомога 17641
Тетяна Переймає має двох неповнолітніх дітей
Тетяна Переймає має двох неповнолітніх дітей. Фото: надане Неонілою Середюк

На лікування жінки потрібно 450 тисяч гривень.

33-річна Тетяна Перейма – учителька середньої школи села Загінці Деражнянського району. Сама жінка живе у сусідньому селі Маниківці та щодня долає п’ять кілометрів дороги, аби дістатися до роботи. Попри чималу відстань, жінка з радістю ходила на роботу, допоки не захворіла.

«Влітку минулого року Тетяна почала скаржитися на болі в шлунку та нудоту. Ми зробили УЗІ, але воно нічого не показало. Далі ми звернулися до невропатолога, але і він не знайшов причини погіршення здоров’я. Коли ми пройшли ще одне ультразвукове дослідження, лікар сказав, що усі органи черевної порожнини у дуже поганому стані. Потім медик порадила здати аналізи в приватну лабораторію на виявлення онкоклітин. Коли прийшли результати дослідження, наше життя розділилося на до і після», - пригадує рідна сестра Тетяни Неоніла Сердюк.

Після того, хвору жінку поклали до Хмельницького обласного онкодиспансеру, де її поставили діагноз «Рак шлунку 4 стадії з множинними метастазами».

«Далі був Національний інститут раку та 11 хіміотерапій, які не дали позитивної динаміки. Столичні лікарі запропонували сестрі розпочати курси імунотерапії. Вибору не було, тому ми погодилися. Наразі Таня кожний 21 день мусить їхати в інститут раку для отримання необхідного лікування», - розповідає Неоніла.

Один курс імунотерапії обходиться родині у понад 70 тисяч гривень. Тетяна отримала їх вже два і 25 червня змушена їхати на третій.

«Кошти збираємо усією родиною. Допомагають багато знайомих та родичів. Однак ці суми не підйомні для нас, адже лікарі попередили, що лікування раку дороговартісне і орієнтовно потрібно 450 тисяч гривень. Саме тому змушені звертатися до людей за допомогою. Вірю, що сестра подолає цю страшну хворобу і знову повернеться до свого чоловіка, до своїх діток і до улюбленої роботи, за якою так скучила», - каже сестра хворої Тетяни.

Усі, хто бажає допомогти онкохворій жінці одужати, можуть перерахувати кошти на рахунок: 4149 6293 1549 7511. Отримувач: Перейма Татьяна Михайлівна.

Читайте також:  Потрібна допомога: чотирирічний Любомир бореться з раком

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую