ye-logo.v1.2

У Хмельницькому щодня проводитимуть тренінги домедичної допомоги

Допомога 2502
У групи набиратимуть по 20 осіб
У групи набиратимуть по 20 осіб. Фото: ілюстративне pixabay.com

Курси будуть безкоштовні, за попереднім записом.

Від організації "Червоного хреста" у Хмельницькому відбуватимуться безкоштовні короткі треніги домедичної допомоги. На курсах навчатимуть, як врятувати життя людини до приїзду медиків в нинішніх умовах.

Заняття проходитимуть у приміщенні театру Старицького (Соборна, 60), там і прийматимуть гуманітарну допомогу від хмельничан.

"Тренінг короткотривалий. Якщо брати повністю програму, то вона триває від 8 до 12 годин. Це буде стислий курс в умовах нинішньої ситуації. Ми хочемо надати інформацію якнайбільшій кількості людей. На ньому ми говоримо, як можемо допомогти людині, в якої є якісь поранення чи переломи. Говоримо про непрямий масаж серця, як людину правильно покласти; як ми можемо максимум забезпечити життєдіяльність людини у надзвичайній ситуації", - розповідають організатори тренінгу.

Хмельничани вже активно записуються на тренінги. За словами представників "Червоного хреста", на завтра, 28 лютого, групи укомплектовані. Триває запис на наступні дні.

Групи формуватимуть по 20 осіб. Заняття відбуватимуться щодня о 12-ій, 14-ій, 16-ій годині. Телефон для запису на тренінг: 097 684 56 93 - Богдана.

Читайте також: Надання домедичної допомоги пораненим в умовах війни — поради МОЗ

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую