ye-logo.v1.2

В обласній філармонії відкрили пункт видачі одягу для переселенців

Допомога 2682
Пункт видачі одягу для тимчасово переміщених осіб працюватиме щоденно
Пункт видачі одягу для тимчасово переміщених осіб працюватиме щоденно. Фото: ілюстративне unian.ua

Працюватиме він щоденно.

У Хмельницькому відсьогодні, 17 березня, запрацював ще один пункт видачі одягу для тимчасово переміщених осіб, які його потребують. Про це розповів під час брифінгу голова обласної військової адміністрації Сергій Гамалій.

«Починаючи з 17 березня він працюватиме щоденно з 10:00 до 17:00 в приміщенні Хмельницької обласної філармонії (адреса: вулиця Гагаріна, 7)», - зазначив Сергій Гамалій.

Він також додав, що Хмельниччина наразі прийняла транзитом понад 200 тисяч людей, які виїхали з зони бойових дій. З них понад 70 тисяч залишилися в нас в області проживати.

Також, нагадаємо, що раніше відкрили ще один центр видачі одягу для вимушених переселенців. Він працює щоденно з 9:00 до 18:00 у приміщення виставкової зали художньої школи, що на вулиці Проскурівській, 67. При собі обов’язково трібно мати паспорт.

Щодо гуманітарної допомоги, то, за словами Сергія Гамалія, з початку війни в область прибуло 95 вантажівок та 45 автобусів з гуманітарною допомогою з Польщі, Німеччини, Великої Британії, Іспанії, Італії, Швейцарії, Ірландії та інших країн.

Читайте також: Як у Хмельницкому діти-переселенці знову повертаються до навчання
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую