ye-logo.v1.2

У дитячу лікарню Хмельницького подарували реанімобіль

Допомога 1967
Медичний автомобіль передали для потреб міської дитячої лікарні
Медичний автомобіль передали для потреб міської дитячої лікарні. Фото: зі сторінки Олександра Симчишина

Місто отримало від благодійників четвертий автомобіль для медичних закладів.

У Хмельницьку міську дитячу лікарню передали реанімаційний автомобіль «Мерседес». Цього разу подарунок для громади зробив Литовський Лондонський клуб – організація, в якій об’єдналися литовські професіонали у Лондоні.

Раніше на сторінці цієї організації повідомили, що їм вдалося зібрали необхідні 20 тисяч фунтів стерлінгів на закупівлю реанімобіля для хмельницької лікарні. Після того автомобіль модернізували у Литві, встановивши кульовий захист.

Тепер реанімобіль прибув до Хмельницького разом з партією гуманітарної допомоги – медикаментами, дитячим харчуванням, засобами гігієни тощо та портативні автоматичні дефібрилятори.

«Це техніка хорошого класу, що слугуватиме для лікування в тому числі й при пораненнях, перевезення хворих між містами, - зазначає міський голова Олександр Симчишин. - Це вже 4 медичний «бандерореанімобіль» для медичних закладів. До цього ми отримали 2 реанімобілі для міської лікарні – один від міста-побратима Чеханова, інший придбали. Ще один реанімобіль подарували німецькі друзі та місцеві меценати військовому шпиталю».

Читайте також: Хмельницька пекарня безкоштовно роздає хліб переселенцям

Міський голова жартома називає подаровані автомобілі «бандеромобілі».

Також разом з реанімобілем медзаклад отримав гуманітарну допомогу.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую