ye-logo.v1.2
3 Червня, 2020

Найбільшим платником податку на прибуток в області є Хмельницька АЕС

Економіка 3116
У третьому кварталі цього року платники податку на прибуток області додатково спрямували до бюджету 23,5 мільйона гривень.
У третьому кварталі цього року платники податку на прибуток області додатково спрямували до бюджету 23,5 мільйона гривень.. Фото: express.te.ua

У Державній податковій службі у Хмельницькій області повідомляють, що в області зріс рівень сплати підприємствами податку на прибуток.

Так, у третьому кварталі поточного року платники податку на прибуток області додатково спрямували до бюджету 23,5 мільйона гривень.

Загальна сума нарахувань складає майже 100 мільйонів гривень, що на третину більше, ніж у другому кварталі, повідомляють в управлінні оподаткування юридичних осіб ДПС у Хмельницькій області.

Примітно, що на теренах краю чимдалі покращується рівень сумлінності сплати представниками бізнесу цього фундаментального для державного бюджету податку.

Найбільшим платником податку на прибуток в області є Хмельницька АЕС. Також великі суми декларують такі підприємства, як ДП «Новатор», ПАТ «Хмельпиво», ТОВ «Сантех-груп», ТОВ «Ювента».
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую