ye-logo.v1.2
25 Серпня, 2019

Підтримано проект Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області на 2013-2014 роки

Любов БАГАЦЬКА Економіка 1792
Заступник начальника Головного управління економіки облдержадміністрації Олена Дмитрієнко на засіданні подякувала представникам бізнес-спільноти краю за плідну співпрацю та запевнила, що обласна влада завжди відкрита для будь-яких пропозицій та ініціатив
Заступник начальника Головного управління економіки облдержадміністрації Олена Дмитрієнко на засіданні подякувала представникам бізнес-спільноти краю за плідну співпрацю та запевнила, що обласна влада завжди відкрита для будь-яких пропозицій та ініціатив . Фото: adm.km.ua

Учора в обласній державній адміністрації відбулося чергове засідання регіональної ради підприємців Хмельницької області.

Зазначений програмний документ в області розробляється вперше та охоплює середній бізнес, який є потужною силою у вирішенні економічних задач в частині створення конкурентного середовища, залучення приватного капіталу і зовнішніх інвестицій, удосконалення технологій та запровадження інновацій. Про це повідомляє Хмельницька ОДА.

Предметом обговорення стали також законопроекти, які стосуються податкового законодавства в частині сплати екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів та удосконалення адміністрування податків і зборів.

Актуальним питанням на сьогодні є врегулювання на законодавчому рівні зниження навантаження на фонд оплати праці, як основного чинника “тінізації” економіки. Тому усіма учасниками зібрання було підтримано ініціативу Державної служби України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва створення робочої групи з напрацювання механізмів по зниженню навантаження на фонд оплати праці.

За підсумками засідання регіональної ради підприємців області було підтримано проект Регіональної програми розвитку малого і середнього підприємництва Хмельницької області на 2013-2014 роки, пропозиції до програмного документу та законопроектів передані у письмовому вигляді облдержадміністрації для подальшого направлення їх центральним органам виконавчої влади. 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую