ye-logo.v1.2

У "Стіомі холдинг" відібрали землю

Економіка 2537

За втручання прокуратури Хмельниччини товариство звільнить 300 га самовільно зайнятих земель

Про це повідомляє УНН із посиланням на прес-службу прокуратури.
За результатами розгляду касаційної скарги прокуратури Хмельницької області в інтересах Старосинявської райдержадміністрації, Вищий господарський суд України скасував незаконне рішення Рівненського апеляційного господарського суду та залишив без змін рішення господарського суду Хмельницької області, яким зобов’язано ТОВ «Стіомі-Холдінг» звільнити самовільно зайняті землі сільськогосподарського призначення площею більше 300 га на території однієї з сільрад.
Окрім того, суд зобов’язав зазначене товариство сплатити в дохід державного бюджету понад 332 тис гривень шкоди, завданої самовільним зайняттям земельних ділянок.
За повідомленням УНН, вирішення питання можливості продажу сільгоспземель неможливе без максимальної гласності процесу та залучення до публічного обговорення авторитетних експертів, громадських організацій і простих громадян. Про це сказав перший заступник голови Верховної Ради України Ігор Калєтнік, коментуючи вступ в силу Закон «Про внесення змін до Земельного кодексу України», який продовжує мораторій на купівлю-продаж земель сільгосппризначення до 1 січня 2016 року.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую