ye-logo.v1.2
31 Жовтня, 2020

За самовільне водокористування - штраф майже 200 тисяч гривень

Економіка 3512
Фото: 7d.rv.ua

Під час перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства працівниками Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області ПП фірма «Деметра» встановлено, що суб’єкт господарювання являється самовільним водокористувачем, який здійснює спеціальне водокористування за відсутності дозволу на

 Як повідомляє Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області, відповідно до «Методики розрахунку розмірів відшкодування збитків, заподіяних державі внаслідок порушення законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів», розмір шкоди, завданої внаслідок водокористування без наявності відповідного на те дозволу ПП «Деметра», становить 196 480,20 грн.

У зв’язку з невиконанням зобов’язання щодо добровільного відшкодування шкоди у вказаний термін, Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області була змушена звернутися з вимогою до суду про примусове стягнення завданої шкоди.

Рішенням господарського суду Хмельницької області з Приватного підприємства – фірма «Деметра» стягнуто 196 480,20 грн. збитків, заподіяних самовільним спеціальним водокористування.

Стягнуті кошти будуть перераховані на користь Державного бюджету України, місцевих бюджетів Хмельницької обласної ради та Кам'янської сільської ради.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую