ye-logo.v1.2
25 Жовтня, 2020

На Хмельницькій АЕС відбулося засідання комітету ALARA

Економіка 2347
Фото: uk.wikipedia.org

На засіданні розглядали стан протирадіаційного захисту та виконання заходів на покращення рівня радіаційної безпеки за підсумками 2012 року, окреслено завдання на наступний 2013 рік.

Як повідомляє НАЕК "Енергоатом", представники навчально-тренувального центру ХАЕС ознайомили присутніх із результатами своєї праці. Загалом, за 2012 рік початкову та спеціальну підготовку з радіаційної безпеки в НТЦ Хмельницької АЕС пройшли біля тисячі працівників ХАЕС та підрядних організацій задіяних в планово-попереджувальному ремонті.

Зокрема, щодо вдосконалення системи контролю за нерозповсюдженням радіоактивного забруднення, у квітні 2012 року на ХАЕС працювала місія технічної підтримки ВАО АЕС (Всесвітня асоціація операторів, які експлуатують атомні електростанції).

За підсумками наради оформлено протокол із зауваженнями та пропозиціями.

Довідково:

ALARА (англ. скорочення ALARA, «As Low As Reasonably Achievable» - «настільки низьким, наскільки розумно досяжне») — принцип оптимізації сучасної системи протирадіаційного захисту. Принцип ALARA використовується на АЕС та інших радіаційно-небезпечних об’єктах всього світу в якості одного із принципів забезпечення радіаційної безпеки при проведенні, плануванні, підготовці та виконанні радіаційно-небезпечних робіт.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую