ye-logo.v1.2
22 Лютого, 2020

Красилівському району виділили дві квоти на мікропроекти з енергозбереження

Економіка 1819
Під час тренінгу.
Під час тренінгу.. Фото: adm.km.ua

На Красилівщині відбувся навчальний тренінг в рамках реалізації Проекту ЄС/ ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду».

Минулого тижня в районному ресурсному центрі громад відбувся навчальний тренінг в рамках реалізації Проекту ЄС/ ПРООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду» за участю координатора обласного ресурсного Центру громад ЄС/ ПРООН В’ячеслава Третяка, представників влади району та сільських голів.
В’ячеслав Третяк повідомив, що трьом районам області, в тому числі і Красилівському району, додатково виділено ще по дві квоти на мікропроекти з енергозбереження, енергоефективності, використання відновлюваних джерел енергії, реалізація яких запланована на 2013 рік та оголосив про конкурс організацій громад і ідей мікропроектних пропозицій в Красилівському районі.  Про це повідомляє Хмельницька ОДА.
В районі відбудеться відбір громад (серед громад партнерів МРГ (місцевий розвиток, орієнтований на громаду) -ІІ та МРГ-І) за критеріями: наявність плану розвитку громади, достатній рівень активності (успішності) у впровадженні методології МРГ, реалізація громадою не більше одного Проекту ЄС/ ПРООН.
Координатор обласного підрозділу наголосив, що єдиною метою інноваційного компоненту з енергоефективності МРГ-II є просування ефективності використання енергії через інноваційні, енергоефективні технології відновлювальної енергетики. Перевага буде надаватися тим ідеям, які мають виключно складові енергоефективності: інноваційне та високоефективне обладнання, супутні матеріали та роботи.
На підтримані мікропроекти будуть виділені кошти в розмірі до 20 тис. доларів, це 70% їхньої вартості. Внески громад не змінилися і надалі складатимуть 5% від загальної вартості робіт. Решту 25% вартості проекту мають забезпечити місцевий бюджет та інші партнери.
У заході взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Давидюк, голова районної ради Василь Ходак, заступник голови райдержадміністрації Надія Ковальчук, заступник голови районної ради Любов Якушева, керівник апарату райдержадміністрації Микола Романюк.
Керівники району наголосили на важливості впровадження енергоефективних технологій в районі та рекомендували сільським головам активізувати роботу щодо розроблення інноваційних проектів, спрямованих на зменшення витрат паливно-енергетичних ресурсів в бюджетній сфері і прийняти активну участі у конкурсі. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую