ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині розвиватимуть легку промисловість

Економіка 2992
Фото: poltava.pl.ua

В рамках Програми економічного розвитку на 2013-2014 роки регіональною радою підприємців запропоновано проект створення на теренах краю умов для розвитку галузі легкої промисловості.

Як повідомляє ДПС Хмельниччини, ініціативна пропозиція передусім передбачає заповнення промислової ніші для розвитку галузі, залучення іноземних інвестицій та створення нових робочих місць. Для поліпшення інвестиційного клімату в регіоні та притоку великих об‘ємів інвестицій запропоновано налагодити співпрацю з Асоціацією експортерів Туреччини.
Ініціатором та розробником бізнес-проекту є відомий громадський активіст, заступник голови регіональної ради підприємців. міжнародний експерт і до всього іншого член громадської ради при державній податковій службі у Хмельницькій області Наталія Потапова.
На думку експерта, наявність у нашому краї одного з найбільших оптових ринків вже створює споживчий попит на продукцію легкої промисловості. Тому якщо замінити імпортні товари легкої промисловості, продукцією власного виробництва, область отримає вже готовий внутрішній ринок збуту. Адже з половини торгових місць на Хмельницькому ринку реалізуються текстильні вироби.
„Показово, що у регіоні існує дрібноцехове виробництво готового одягу, яке нараховує близько 2000 суб‘єктів господарювання в даній галузі. Значна частина таких цехів знаходиться в тіньовому секторі. Надавши можливість цим підприємствам легалізуватись, законодавчо знизивши навантаження на фонд оплати праці, ми тим самим, по-перше, вирішимо проблему „сірої” трудової зайнятості, по-друге, надамо можливість їм стати прозорими для того, аби мати змогу виходити не тільки на внутрішній ринок, але й на зовнішній. У комплексі ці заходи відкриють доступ для підприємств легкої промисловості Поділля до програм міжнародного фінансування та новітніх технологій”, - зазначила Наталія Потапова.
Фахівці податкової служби, які традиційно брали участь у громадському обговоренні, з інтересом сприйняли пропозицію своїх колег щодо збільшення податкової віддачі від ресторанного господарства. Тим паче, як висловився на засіданні начальник управління оподаткування фізичних осіб ДПС в області Валерій Дзюблюк, на основі моніторингу цього сектора економіки в окремих випадках можна дійти до парадоксального висновку, що у престижних торгівельних точках за день продають лише одну пляшку горілки за ціною до 70 гривень та, як наслідок, не отримують економічної вигоди.
Податкова служба Хмельниччини в особі регіональної ради підприємців має прекрасного партнера з вирішення нагальних проблем соціально-економічного розвитку краю. А щодо пропозицій по інвестуванню у галузь легкої промисловості та збільшенню сплати податків від ресторанного бізнесу, то ми реально підтримаємо ці ініціативи. Від їх імплементації у виграші будуть і наші громадяни, і бюджет держави”, – підсумував заступник голови державної податкової служби у Хмельницькій області Володимир Михайлюк. 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую