ye-logo.v1.2
23 Лютого, 2020

Хмельницького міліціонера притягли до відповідальності за корупцію

Економіка 2020
pravosud.info
Фото: pravosud.info

Днями Хмельницьким міськрайонним судом закінчено розгляд кримінального провадження, спрямованого прокуратурою області, про обвинувачення оперуповноваженого міськвідділу міліції у хабарництві.

Прес-служба прокуратури Хмельницької області уточнює, що правоохоронець вимагав і одержав від працівника одного з товариств хабар у розмірі 3000 гривень за те, що припинить перевірку і не притягуватиме його до кримінальної відповідальності. Вироком суду міліціонера визнано винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.368 КК України, і засуджено до 5 позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади у правоохоронних органах строком на 2 роки, зі звільненням від відбування покарання з іспитовим строком на два роки.
«Це один із 20 корупціонерів, притягнутих цьогоріч до кримінальної та адміністративної відповідальності, - зазначає прокурор області Сергій Соляр. – Завдяки скоординованій роботі усіх правоохоронних органів регіону, посилилась протидія корупції і хабарництву. За три місяці поточного року до суду направлено 4 обвинувальні акти у кримінальних провадженнях про корупційні правопорушення стосовно 4 осіб, троє з них уже засуджено».
Крім цього, як констатує прокурор області, усіма спеціальними суб’єктами протидії корупції спрямовано до суду 21 протокол про адміністративні корупційні правопорушення. За результатами їх розгляду до адмінвідповідальності притягнуто 17 посадовців.
Серед покараних – службові особи органів влади, самоврядування, правоохоронці. А найбільше корупційних діянь виявлено у сферах земельних відносин, використання бюджетних коштів, розпорядження державним та комунальним майном.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую