ye-logo.v1.2
21 Жовтня, 2020

Податкова ввела новий сервіс з адміністрування єдиного соціального внеску

Економіка 2339
lenra.zp.ua
Фото: lenra.zp.ua

З жовтня послугу надає Хмельницький центр обслуговування платників.

«Аби представники підприємницької спільноти обласного центру витрачали мінімум часу на спілкування з інспектором і максимум – на основну діяльність, наразі ми робимо усі необхідні для цього інноваційні та сервісні кроки. Саме тому у нашому центрі обслуговування платників податків створені усі необхідні умови для комфортного та зручного подання звітності відтепер і з єдиного соціального внеску. Крім того, у нас можна отримати якісні й вичерпні фахові консультації з цих питань. Лише такий комплексний підхід до обслуговування бізнес-спільноти, на мою думку, забезпечить зростання рівня податкової культури в суспільстві і, як наслідок, доходів бюджету», – відзначила начальник управління обслуговування платників податків при ДПІ у місті Хмельницькому Наталія Паламарчук.
За словами приватного підприємця Валентини Буяр, інноваційна послуга дозволить значно зекономити час платників податків, адже відтепер практично уся фінансова звітність подається в одному місці.
На переконання ж голови ради територіального відділення всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» у Хмельницькій області Мар’яна Маєвського адміністрування єдиного внеску органами Міністерства доходів і зборів – величезний крок на зустріч бізнесу, який сприятиме спрощенню податкових процедур в державі та зменшенню числа бюрократичних формальностей для бізнесу.
Ті ж платники, які бажають на повну використовувати досягнення сучасної інформаційної доби, на часі вже можуть звітувати з єдиного соціального внеску у режимі «он-лайн». Такий формат звітування зекономить не лише час, але й витрати підприємців на купівлю паперу та поїздки до інспекцій Міндоходів.
Нагадаємо, звіт за вересень про суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування потрібно надати до 21 жовтня.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую