ye-logo.v1.2
27 Жовтня, 2020

Хмельничани сплатили понад один мільярд гривень єдиного соціального внеску

Економіка 1815
oda.cv.ua
Фото: oda.cv.ua

Такі дані повідомляє прес-служба управління Міністерства доходів та зборів України у Хмельницькій області.

З часу адміністрування єдиного соціального внеску Міністерством доходів і зборів України, тобто з 1 жовтня минулого року, суб‘єктами господарювання Хмельниччини сплачено 1,2 мільярда гривень. У січні ж платники єдиного соціального внеску уже перерахували Міндоходам понад 200 мільйонів гривень

«Органами доходів і зборів краю організовано системну роботу для здійснення цього платежу. Передусім платники єдиного внеску на загальнообов‘язкове державне соціальне страхування мають можливість скористатися послугами розгалуженої мережі сервісних центрів, яких в області працює два десятки. По-друге, платникам запропоновано безкоштовні електронні ключі та програмне забезпечення для подання звітності он-лайн», - розповідає начальник Головного управління Міндоходів у Хмельницькій області Володимир Михалчич.

Наразі із поданої місячної звітності з єдиного соціального внеску 85% надійшло в електронному вигляді. Із поданням річної звітності показник елетронізації має стійку тенденцію до зростання.

«Фахівцями Міндоходів краю організовано адекватну роз‘яснювальну роботу щодо забезпечення надання звітності та стабільної сплати єдиного соціального внеску. Адже ці кошти в першу чергу використовуються на виплати найменш захищених верств населення - пенсіонерів. Ми також сподіваємось , що запропонована для обговорення громадськості та бізнесу концепція реформування системи декларування доходів надасть необхідні компенсатори для поступового зниження єдиного соціального внеску і дозволить знизити навантаження як на роботодавців, так і на найманих працівників», - резюмував Володимир Михалчич

Нагадаємо, що фізичні особи-підприємці зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний рік, до 10 лютого наступного року; фізичні особи-підприємці, які обрали спрощену систему оподаткування, та члени сімей таких осіб, які беруть участь у провадженні ними підприємницької діяльності, сплачують єдиний внесок, нарахований за календарний квартал, до 20 числа місяця, що настає за кварталом, за який сплачується єдиний внесок; фізичні особи, які забезпечують себе роботою самостійно, займаються незалежною професійною діяльністю, зобов’язані сплачувати єдиний внесок, нарахований за календарний рік, до 1 травня наступного року.

Періодом, за який платники єдиного внеску подають звітність до органу доходів і зборів, є календарний місяць, крім фізичних осіб-підприємців та фізичних осіб, які забезпечують себе роботою самостійно, для яких звітним періодом є календарний рік. Тобто останній день подання фізичними особами-підприємцями звіту з єдиного соціального внеску за 2013 рік - 10 лютого 2014 року.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую