ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Хмельниччина одягла іноземців на чотири мільйони доларів

Економіка 2434
geografica.net.ua
Фото: geografica.net.ua

Саме на таку суму протягом минулого року подільськими експортерами відправлено виробів легкої промисловості за кордон.

Близько десятка підприємств – виробників одягу здебільшого експортували свою продукцію до семи країн, в основному – до Європи та США. Загалом через митницю пройшло 80 тисяч кілограмів різноманітного краму.
Так, як свідчить митна статистика, вироби подільських кравчинь вподобали покупці у Росії та Молдові. Потрапили вони також на ринки Литви, Німеччини, Білорусі і навіть Сполучених Штатів Америки.
Близько половини усього «легкого» експорту з області складає дитячий одяг місцевого виробництва. Наразі його високу якість оцінили у Молдові, Росії, Білорусії, Литві та Німеччині. Дорослих іноземних споживачів подільські текстильники одягли у костюми, пальта, блузи, светри, сукні та сорочки.
Водночас підприємці з Хмельниччини імпортували одяг. За 2013 рік ними ввезено через митний кордон іноземного краму на 400 тисяч доларів. Подільські ринки поповнили текстильні вироби з Узбекистану, Польщі, Китаю, Туреччини та Білорусії.
«Наявність єдиної системи управління є основним регулятором у формуванні сприятливого клімату для бізнесу, а якісний митний сервіс є додатковим чинником привабливості для іноземних партнерів при здійсненні міжнародних операцій», – зауважує начальник Хмельницької митниці Міндоходів Олексій Бочко.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую