ye-logo.v1.2
3 Грудня, 2020

На Хмельниччині про податки звітують через Інтернет

Економіка 1839
Фото: rivne1.tv

З початку року підприємці області отримали понад 15 тисяч безкоштовних ключів електронного цифрового підпису.

За інформацією Державної фіскальної служби Хмельницької області, 98 відсотків платників ПДВ подають звітність в електронному вигляді, серед тих, хто сплачує єдиний соціальний внесок, ця цифра наближається до 91 відсотка. Використовуючи електронний цифровий підпис, представники бізнесу отримують доступ до персонального автоматизованого місця платника, що дає змогу, не виходячи з власного кабінету, звітувати про податки.
“З початку року підприємці області отримали понад 15 тисяч безкоштовних ключів електронного цифрового підпису. Практика свідчить, що серед представників бізнесу зростає кількість охочих подавати звітність через мережу Інтернет. Тим паче, що сьогоднішні темпи розвитку інформаційних технологій дозволяють навіть варіювати із вибором носія, на який платник може встановити безкоштовне програмне забезпечення, отримане в органах ДФС. Чи то ноутбук або стаціонарний ПК – не важливо. Головне – це зручність електронного формату та економія часу користувача”, - зазначає начальник управління ІТ та обліку платників регіонального представництва Державної фіскальної служби Віктор Поліщук.
ДФС нагадує, що з 1 січня 2014 року Акредитований центр сертифікації ключів перейшов на використання двох посилених сертифікатів відкритого ключа. Такий формат криптографічних повідомлень унеможливлює підробку та посилює захист інформації від сторонніх осіб. Також для зручності платників податків всі сертифікати, які були видані до 1 січня 2014 року, будуть використовуватися до закінчення терміну їх дії.
На Хмельниччині електронні ключі цифрового підпису безкоштовно можна отримати у відділеннях Акредитованого центру сертифікації ключів ІДД Державної фіскальної служби, які розміщені у приміщеннях Центрів обслуговування платників при податкових інспекціях у Хмельницькому, Кам’янці-Подільському та Славуті.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую