ye-logo.v1.2
1 Грудня, 2020

Понад 130 мільйонів гривень хмельницькі аграрники отримали від продажу зерна до Європи

Економіка 1387
Хмельницькі аграрії продали до Європи зерна на суму більше 130 мільйонів гривень
Хмельницькі аграрії продали до Європи зерна на суму більше 130 мільйонів гривень. Фото: uagro.biz

З початку року до місцевих скарбниць аграрники заплатили більше 13 мільйонів гривень єдиного соціального внеску.

За чотири місяці цього року підприємства Хмельниччини експортували 17 тисяч тонн тон зернових, загальною вартістю 132 мільйони гривень. Як повідомляють у прес-службі ГУ ДФС у Хмельницькій області, найбільше придбали подільського збіжжя у Великобританії, Німеччині, Франції, Польщі, Угорщині, Румунії, Естонії, Литві, Молдові, Чехії. Закордонні партнери також купують соєві боби, кукурудзу, горох, солод ячмінний, гречку, пшоно, просо та квасолю.

“Також продаж зернових здійснювався до Туреччини, Тунісу, Єгипту, Казахстану, Тайваню, Азербайджану, Грузії та Білорусі, - зазначають у фіскальній службі. - Торік за аналогічний період аграріями області було продано за кордон 31 тисячу тонн зерна на суму 90 мільйонів гривень”.

Ще близько семи мільйонів гривень хмельницькі підприємці сплатили до бюджету за ввезення до України 344 тонн насіння пшениці, кукурудзи та соєвих бобів для сівби, ячменю пивоварного та овочів бобових. Імпортерами насіння для сівби стали Чехія, Німеччина, Сербія, Угорщина, Молдова та Канада.

Загалом протягом року сільгоспвиробники мають сплатити до бюджету 100 мільйонів гривень єдиного податку. Відповідно до Податкового кодексу протягом першого-другого кварталу вони сплачують 10 відсотків задекларованої суми, у третьому кварталі – 50 відсотків, у четвертому кварталі спрямовують 30 відсотків податкових платежів.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую