clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwayt

Дерегуляція бізнесу дозволить підприємцям Хмельниччини менше тратити, щоб більше заробляти

Голова ДРС Ксенія Ляпіна розповіла про економію для підприємців

Голова ДРС Ксенія Ляпіна розповіла про економію для підприємців. Фото: автора

Влада намагається спростити бюрократичну складову підприємницької діяльності.

Дерегуляція бізнесу дозволить українським підприємцям економити мільярди гривень. Її мета - не просто відміна актів, а в першу чергу економія коштів на видатках, які бізнесмени змушені робити, щоб долати зайві бар'єри і вимоги держави. Про це заявила Голова Державної регуляторної служби України Ксенія Ляпіна, перебуваючи з візитом у Хмельницькому.

“Нині ми оцінюємо загальну економію завдяки заходам з дерегуляції у близько 10 мільярдів гривень у 2015 році. Тобто бізнес не витратив ті кошти, які б витратив, якби не було дерегуляції. Це не те саме, що надати бізнесу кошти, але якщо ми їх не відбираємо, то залишаємо на розвиток”, - сказала Ксенія Ляпіна.

За її словами дерегуляція — це здешевлення ведення бізнесу, дебюрократизація і створення сприятливого середовища і конкурентноздатності. Відповідні заходи призведуть до поліпшення бізнес-клімату та зменшення бар'єрів ведення бізнесу.

“В першу чергу такими бар'єрами є дозволи і ліцензії. У червні набув чинності новий закон про ліцензування, де 53 види ліцензій скоротили до 30. Зараз ліцензування залишилось лише у тих сферах, де дійсно відображає найбільшу суспільну небезпеку. До прикладу, переробка небезпечних відходів, а от перевеження вантажу — не ліцензується. Тобто проведено чітку диференціацію рівнів небезпеки”, - пояснила чиновниця.

Присутні говорили про механізм руйнування бар’єрів для чесного бізнесу

У Хмельницькому Голова Державної регуляторної служби України зустрілась з місцевими підприємцями та владою і презентувала інструмент державної регуляторної політики для систематизованої оцінки нормативно-правових актів – нову європейську методику – М-тест.

"Нова методика сприятиме підвищенню обгрунтованості рішень, які приймаються не тільки на державному рівні, а й на рівні місцевого самоврядування. М-Тест може стати чудовою нагодою посилити і зробити більш ефективним та якісним вплив підприємництва та об'єднань підприємців на місцеву владу, щоб врегульовувати гострі питання не руйнуючи бізнес-середовище. Особливо це стосується мікро- та малого бізнесу", - зазначила Голова ДРС Ксенія Ляпіна.

За її словами, у рамках дерегуляції вдосконалюється і дозвільна система. Низка дзволів у порядку децентралізації передається на місцеві рівні.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні фото та відеоГарячі лінії

> <

Архів новин

<<Вересень 2017>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
    1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30