ye-logo.v1.2
19 Січня, 2020

Двом фірмам заборонили брати участь у тендерах

Олександр НІКІТІН Економіка 1744
Окрім заборонити приймати уасть у тендерах, підприємства оштрафували більше, ніж на 270 тисяч гривень.
Окрім заборонити приймати уасть у тендерах, підприємства оштрафували більше, ніж на 270 тисяч гривень.. Фото: depo.ua

А все через те, що їх запідозрили у змові.

ТОВ «Заготівельник» (с. Велика Калинівка, Хмельницький район) та ТОВ «Продлінія» (смт. Війтівці, Волочиський район) не матимуть права брати участь у державних закупівлях протягом трьох років. Принаймні, так стверджують у Хмельницькому обласному територіальному відділенні Антимонопольного комітету України.

За повідомленням прес-служби тер відділення АМКУ, ці фірми ще в березні 2014 року узгодили дії під час проведення Відділом освіти, молоді та спорту Славутської районної державної адміністрації процедури відкритих торгів щодо закупівлі м’яса та м’ясопродуктів. Розслідування анти монопольників засвідчило, що документи, подані у складі пропозицій з конкурсних торгів, товариства готували узгоджено та обмінювалися інформацією при підготовці пропозицій з конкурсних торгів. Крім того, товариства представляла одна уповноважена ними особа.

Окрім заборони приймати участь у тендерах, ці товариства мають сплатити ще 272 тисячі гривень штрафу  за антиконкурентні узгоджені дії, які призвели до спотворення результатів торгів.

 

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую