ye-logo.v1.2
26 Листопада, 2020

Роботодавцям Хмельниччини донарахували більше чотирьох мільйонів гривень податків

Економіка 1651
У області легалізували працю тисячі найманих робітників
У області легалізували працю тисячі найманих робітників. Фото: dpchas.com.ua

Лише тим, хто виплачував зарплату з порушенням податкового законодавства.

З початку 2017 року 49 суб‘єктів господарської діяльності виплачували зарплату та інші доходи з порушенням вимог податкового законодавства. Це виявили в обласному управлінні Державної фіскальної служби під час контрольних перевірок. Відтак несумлінним роботодавцям донараховали 4,2 мільйона гривень податків та зборів, з яких до бюджету надійшло 598 тисяч гривень.

Також у службі повідомили, що з початку року вони легалізували працю 990 найманих робітників і додатково мобілізували до бюджету 3,9 мільйона гривень єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, 3,2 мільйона гривень податку на доходи фізичних осіб і 266 тисяч військового збору. А 409 фізичних осіб залучили до державної реєстрації, як суб’єктів підприємницької діяльності.

Крім того до Управління держпраці передали інформацію про ймовірні порушення при виплаті заробітної плати та використання найманої праці без оформлення трудових відносин по 30 платниках податків. Як наслідок, на тих роботодавців, які грубо порушили законодавство про працю, наклали значні суми штафів.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую