ye-logo.v1.2
18 Вересня, 2019

Один із заводів Хмельницького планують викупити цілісним комплексом

Ангеліна Мовчан Економіка 7265

Про це повідомили на засідання виконавчого комітету Хмельницької міської ради.

Територія цілісного майнового комплексу ПАТ «Катіон» становить майже 20 гектарів. Хоча ще кілька років тому була понад 22 гектари. За словами директора департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Олександра Чорнієвича, площа зменшилася «після усіх відчужень землі».

Зараз представники «Катіону» впорядковують документи для того, щоб продати завод цілісним майновим комплексом, повідомив міський голова Олександр Симчишин.

«Вже відбулася домовленість купівлі-продажу», але треба владнати справи. Є бажаючі, які погасили усі його борги і хочуть викупити цілісним майновим комплексом. Інвестор, за словами мера, «втому числі і під виробництво», вони клянуться, що будівництва там не буде, адже інвестор – виробничник», – зауважив Олександр Симчишин під час засідання міськвиконкому.

За словами міського голови інвестор – досить відомий, працює на території області у сфері сільського господарства, але хто конкретно – не говорить. Зате сказав, що загальна сума боргу, яку майбутній інвестор вже погасив перед бюджетом – 2,5 мільйона гривень.

До речі, інформація про продаж підприємства з’явилася ще у березні цього року на сайті «OLX». 120 000 квадратних метрів, якщо вірити оголошенню, продавали тоді за 12 356 гривень. Скоріше за все, ціна була вказана за квадратний метр.

Тоді сайту «Є» Валерій Дьяченко, власник підприємства, повідомив, що вирішив зайнятися іншим бізнесом.

Нагадаємо, Валерія Дьяченка, який ще й є директором ринку "Бартерсервіс", був затриманий за вимагання грошей у Хмельницькому. Згодом суд, за заставу у 110 тисяч гривень, відпустив його з-під варти.

Запис ефіру із засідання міськвиконкому дивіться на каналі сайту "Є".

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую