ye-logo.v1.2
23 Листопада, 2019

В обласному центрі можна буде зняти електронні гроші через банкомат

Надія СВІНЦІЦЬКА Економіка 1807
У Хмельницькому з'явився перший у західній Україні bitcoin-банкомат
У Хмельницькому з'явився перший у західній Україні bitcoin-банкомат. Фото: youtube.com

Bitcoin-банкомат встановили в одному із торговельних центрів міста.

Даний пристрій є першим у західній Україні, повідомляє ТРК «Місто». Завдяки банкомату можна просто та швидко придбати біткоіни, або ж іншу криптовалюту, тобто віртуальну валюту, що набирає популярності у світі. Наразі за допомогою банкомату можна придбати криптовалюту. Невдовзі запрацює функція і її продажу.

Як відомо, у 2017 році Національний банк України заявив, що в Україні не визнають криптовалюти, оскільки її правовий статус не врегульований.

У лютому кількість Bitcoin-банкоматів в світі, за даними сервісу CoinATMRadar, перевищило 1000. На сьогоднішній день число терміналів, зазначених на цьому ресурсі, досягло вже 1153. Україна в цьому списку поки відсутня.

За даними аналітиків, у 2018 році може з’явитися понад 50 нових криптовалют на базі Bitcoin. Зазначається, що основною метою створення таких криптовалют є швидкий набір капіталізації завдяки псевдо-спорідненості з популярною криптовалютою і слову “bitcoin” в назві.

Довідка:
Біткоін – це електронна валюта, яка є фактично математичним кодом. Її неможливо підробити чи викрасти. Біткоін запрограмований на обмежену кількість, тому невразливий до інфляції. За допомогою криптовалюти можна здійснювати покупки та інші операції, обмінювати на іншу валюту тощо. У сучасному світі популярність віртуальної валюти зростає практично щодня.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую