ye-logo.v1.2
16 Жовтня, 2019

Хмельниччина може збільшити обсяги експорту бобових до Індії

Наталя ГАРМАТЮК Економіка 1115
Посол Індії обговорив з бізнесменами області аспекти можливої співпраці
Посол Індії обговорив з бізнесменами області аспекти можливої співпраці. Фото: автора

Також подолянам пропонують скористатися освітніми програмами і відвідати країну.

Сьогодні, 26 липня, у Хмельницький з робочим візитом приїхав Надзвичайний і Повноважний Посол Індії в Україні Манодж Кумар Бхарті. Із самого ранку Посол зустрівся з очільником області, а згодом із бізнес-спільнотою краю. Головна мета – обговорити майбутню співпрацю, яка полягає у збільшені експортованої продукції та освітні можливості для подолян.

«Основна мета мого візиту - це розглянути потенціал співпраці між Хмельниччиною та Індією. Усі аспекти роботи полягають в економічному та торговому секторах. Також багато чого можна зробити в реалізації проектів в інвестиційному плані. Окрім того, варто розглядати співпрацю на суспільному, культурному та освітньому рівнях. Уряд Індії надає багато стипендій, які називаються ITEC. Існує 65 різних напрямків підготовки від вивчення англійської мови до курсів з IT, лідерства, фінансів, аудиту. І я хотів би, щоб жителі області скористалися можливістю відвідати Індію по цих програмах», - зазначив Манодж Кумар Бхарті.

За його словами, Хмельниччина до Індії можна збільшити експорт бобових. Саме під час спілкування із представниками бізнесу, посол збирається обговорити аспекти подальшої роботи.

Дипломат розповів місцевим підприємцям про потенціал Індії

«Індія сьогодні один із найбільших торговельний партнерів України. Обсяг товарообігу між нашими країнами сягає мільйонів доларів. Україна входить в топ країн, які експортують в Індію продукти сільського господарства. Це безпосередньо насіння соняшника та продукція його переробки. Щодо нашої області, то посол висловив зацікавленість в експорті бобових. У цьому плані Хмельниччина має гарні перспективи», - зазначив заступник директор Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури ОДА Андрій Грабовський.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую