ye-logo.v1.2
19 Березня, 2019

Податківці взялися за швейні цехи

Ангеліна Мовчан Економіка 2158
17 працівників працювали без належного оформлення
17 працівників працювали без належного оформлення. Фото: прес-служба ДФС

На одному із швейних виробниц виявили 17 неоформлених найманих працівників

У зв’язку з надходженням інформації про використання праці найманих осіб без належного оформлення трудових відносин співробітники управління податків і зборів з фізичних осіб Головного управління ДФС у Хмельницькій області провели фактичну перевірку.

На швейному виробництві у Городку, де шиють спецодяг для силових структур, працюють 17 найманих працівників, без належного оформлення.

На вимогу фіскалів надати документи щодо трудового оформлення цих працівників роботодавець замість трудових договорів надав укладені цивільно-правові угоди. Проте при розгляді предмету цих угод, було встановлено, що відносини носять ознаки виключно трудових відносин.

Таким чином, використовуючи працю найманих працівників без належного оформлення трудових відносин, а саме без укладання трудових договорів, підприємець порушив вимоги ч.1 та ч.3 ст. 24 Кодексу законів про працю України.

Податківці нагадують, що відповідно до чинного законодавства неоформлення трудового договору у письмовій формі за умови, коли додержання письмової форми договору є обов’язковим (ч.1 ст. 24 КЗпП) та неповідомлення органів Державної фіскальної служби про прийняття працівників на роботу (ч.3 ст. 24 КЗпП) тягне за собою покарання у вигляді штрафу в сумі 30-ти мінімальних заробітних плат за кожного неоформленого працівника, що на сьогоднішній день складає 11 690 грн.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що управління Держпраці у Хмельницькій області наклало штраф на фізичну особу-підприємця у розмірі 781 тисяча 830 гривень за використання праці сімох офіційно неоформлених працівників.

 

 


 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео