ye-logo.v1.2
20 Серпня, 2019

Міністр енергетики сказав, коли можуть завершити добудову блоків на ХАЕС

Олександр НІКІТІН Економіка 1017
Третій блок на ХАЕС можуть добудувати вже до 2025 року
Третій блок на ХАЕС можуть добудувати вже до 2025 року. Фото: xaec.org.ua

Вже оголосили конкурс на проект енергомосту Україна-ЄС.

За декілька років планується завершити будівництво третього та четвертого блоку Хмельницької атомної електростанції. Про це повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик, передає «РБК-Україна».

«Другий ядерний об’єкт - це інвестиційний проект «Енергетичний міст Україна - Європейський союз», - цитує Насалика «РБК-України». - Цей проект дає не тільки збільшення експорту електричної енергії практично на порядок. Він дає можливість завершити будівництво в 2025 році третього Хмельницького блоку, а у 2026 році завершити будівництво четвертого блоку Хмельницької атомної електростанції».

Насалик наголосив, що ядерні об’єкти в Україні реалізують без залучення коштів державного бюджету. «По всіх ядерних об’єктах, по яких зараз проходить робота жодної бюджетної копійки не передбачено. Всі кошти передбачені з інвестицій чи з кредитних коштів», - додав він.

Нагадаємо, нещодавно «Енергоатом» оголосив про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на навколишнє середовище запланованих до будівництва третього і четвертого блоків Хмельницької АЕС. На Хмельниччині, зокрема, слухання пройдуть в обласному центрі 11 лютого.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

  Так  Ні, дякую