ye-logo.v1.2

Статисти розповіли, у кого найвища зарплата на Хмельниччині

Економіка 6562
заробітна плата найманих працівників у січні цього року порівняно з груднем минулого зменшилась на 20%
заробітна плата найманих працівників у січні цього року порівняно з груднем минулого зменшилась на 20%. Фото: ілюстрація shutterstock.com

Найбільше заробляють страховики й фінансисти.

Середня номінальна заробітна плата штатного працівника в Хмельницькій області у січні цього року становила 7 439 гривень. Як повідомляють в управлінні статистики області, це в 1,8 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (4 173 гривень), проте майже на 20% нижче, ніж у середньому по Україні.

«Вище середнього рівня по області в січні була заробітна плата працівників сфери фінансової та страхової діяльності – 11 333 гривень, державного управління й оборони, обов’язкового соціального страхування – 9 870 гривень, промисловості – 8 861 гривень, транспорту, складського господарства, поштової та кур'єрської діяльності – 8204 гривень», - йдеться у повідомленні.

В управлінні додають, що реальна заробітна плата найманих працівників у січні цього року порівняно з груднем минулого зменшилась на 17,9 відсотка, а відносно січня 2018 року збільшилась на 9 відсотків.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую