ye-logo.v1.2
21 Вересня, 2020

Мешканці Хмельниччини заборгували за газ понад півмільярда гривень

Економіка 2667
«Оплату заборгованості затягувати не варто», - каже Андрій Левицький
«Оплату заборгованості затягувати не варто», - каже Андрій Левицький. Фото: з архіву

Через борг споживачі можуть залишитися без газопостачання.

Хоча опалювальний період закінчився місяць тому, жителі Хмельниччини не поспішають розрахуватися за спожитий газ. 

«Станом на 1 травня борг споживачів блакитного палива в області сягнув 610 мільйонів гривень», - каже директор газопостачальної компанії ТОВ «Хмельницькгаз збут» Андрій Левицький. Додає, що це вдвічі більше ніж минулого року. Субсидіанти в свою чергу заборгували 285 мільйонів.

«Цього місяця ми надаємо для управління соціального захисту списки з абонентами боржників. Працівники соцзахисту повинні проаналізувати ці списки та повідомити кожного субсидіанта про його борг. Після цього, такий абонент має ще два місяці, щоб розрахуватися з боргами. Якщо цього не станеться, відповідно до чинного законодавства, якщо сума заборгованості перевищує 340 гривень, житлова субсидія на наступний опалювальний період або зараз – на неопалюваний, не буде призначена», - роз’яснює Андрій Леонідович.

У «Хмельницькгаз збуті» кажуть, що оплату заборгованості затягувати не варто, адже при накопиченні значної суми вони будуть змушені вдаватися до жорстких заходів — відключення газопостачання. А отримувачам субсидій також загрожує відмова у подальшому її призначенні.

«Рекордсменами по заборгованості є Хмельницький та Хмельницький район. Мешканці обласного центру заборгували за газ близько 130 мільйонів гривень. Після нього найбільше боргів у споживачів Кам’янця-Подільського — близько 40 мільйонів гривень. Багато боргів також у мешканців Красилова та Дунаївців», - каже Андрій Левицький.

Читайте також: Скільки доведеться платити у травні за газ для жителів Хмельниччини

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую