ye-logo.v1.2
24 Жовтня, 2020

За що оштрафували «Хмельницькгаз»

Економіка 5117
Газовик завищував обсяг споживання природного газу в платіжках
Газовик завищував обсяг споживання природного газу в платіжках . Фото: ілюстративне facebook.com/km.gaz.104.ua

На ПАТ «Хмельницькгаз» наклали одразу два штрафи.

Вчора, 7 червня, Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) оштрафувала двох операторів газорозподільних мереж — ПАТ «Хмельницькгаз» і ПАТ «Чернівцігаз». Такі рішення представники комісії ухвалили під час засідання регулятора.

Як повідомляють в інформаційному агентстві «УНН», причиною накладання штрафних санкцій стало донарахування обсягів споживання газу в платіжках, а також інші порушення «Хмельницькгазу» і «Чернівцігазу».

«Згідно з ухваленим рішеннями НКРЕКП, за порушення у частині визначення фактичного об’єму споживання (розподілу) природного газу по об’єктах побутових споживачів на обидві компанії регулятор наклав штраф у 850 тисяч гривень», — повідомляє інформаційне агентство.

Крім того, НКРЕКП оштрафувала «Хмельницькгаз» ще на 850 тисяч гривень за інші порушення ліцензійних умов, виявлені перевіркою.

Нагадаємо, у березня цього року НКРЕКП вже змушувала ПАТ «Хмельницькгаз» провести перерахунок та сплатити штраф. Тоді порушниками ліцензійних умов також визнали «Закарпатгаз», «Івано-Франківськгаз» і «Харківгаз».

Читайте також: Скільки коштуватиме газ для жителів Хмельниччини у червні.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую