ye-logo.v1.2
12 Листопада, 2019

Хмельницький аеропорт: хочуть відновити повноцінне електропостачання

Андрій ЯЩИШЕН Суспільство 3152
Нині на балансі «Украерорух» перебуває 39 об'єктів, розташованих на території летовища
Нині на балансі «Украерорух» перебуває 39 об'єктів, розташованих на території летовища. Фото: ілюстративне з архіву

Необхідне для роботи летовища майно «Украерорух» передасть області.

Львівський підрозділ Державного підприємства обслуговування повітряного руху України має безоплатно передати Хмельницький облдержадміністрації майно, яке розташоване на території місцевого аеропорту. Щоб завершити цей процес в ОДА створюють спеціальну робочу групу.

За словами директора комунального підприємства «Аеропорт Хмельницький» Валерія Сороки, робоча група при облдержадміністрації має визначити балансоутримувача майна «Украероруху». З останнім КП «Аеропорт Хмельницький» має укласти договір, після чого летовище отримає нормальне електропостачання.

«Нині на балансі «Украерорух» перебуває 39 об’єктів, розташованих на території летовища. З них чи не найголовніший — трансформаторна підстанція, без якої аеропорт фактично позбавлений освітлення. Відновлення повноцінного електропостачання — це ще один крок до відродження аеропорту. Частина інших об’єктів — розташована у диспетчерській», — зазначив Валерій Сорока.

Як повідомляють у прес-службі облдержадміністрації, перша нарада щодо формування робочої групи для завершення передачі майна «Украероруху» відбулася 29 травня. Її учасники мають подати до Департаменту економічного розвитку, промисловості та інфраструктури кандидатури осіб, які увійдуть до цієї робочої групи.

Оскільки це може виявитися довготривалим процесом, ще зарано вказувати конкретні терміни передачі 39 об’єктів «Украероруху».

Нагадаємо, наприкінці квітня проходило прибирання й розчищення летовища від рослинності, долучитися до якого керівництво КП «Аеропорт Хмельницький» закликало всіх небайдужих хмельничан. Нині, як повідомив Валерій Сорока, такі суботники проходитимуть щоп’ятниці.

«Кожної п’ятниці з 9-ї до 18-ї години ми проводимо прибирання. Кожен хмельничан може прийти до нас і допомогти у відновлені роботи летовища», — наголосив Валерій Сорока.

Читайте також: Хмельницький аеропорт готується до запуску малої авіації.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую