ye-logo.v1.2
20 Листопада, 2019

Мешканцям Хмельниччини змінили ціну на газ у липні

Надія СВІНЦІЦЬКА Економіка 17633
Ціна на газ для населення знову змінилася
Ціна на газ для населення знову змінилася. Фото: з архіву

В порівняні з минулим місяцем, вартість блакитного палива знизилася.

Ціна на газ для населення знову змінилася. Вартість блакитного палива, за якою Нафтогаз продає його у липні газзбутам, визначена на рівні 4 гривень 90 копійок за кубометр (без врахування ПДВ та транспортних витрат).

«Для жителів Хмельницької області (крім Шепетівки та Шепетівського району) вартість газу в липні становитиме 6 гривень 93 копійки за кубометр. В червні вартість блакитного палива становила 7 гривень 73 копійки. Для шепетівчан та жителів Шепетівського району вартість газу становитиме у липні – 6 гривень 77 копійок за кубометр», - повідомили у прес-службі ТОВ «Хмельницькгаз збут».

Додають, що державне регулювання роздрібної ціни газу для населення, підприємств теплокомуненерго та релігійних організацій включає два елементи.

«Перший - це ціна газу як товару, що складається з вартості газу і вартості послуг з його постачання. Ці складові ціни регулює Кабінет Міністрів України cвоїми постановами, які є обов'язковими для компаній, на які покладено спеціальні обов'язки. Другий елемент держрегулювання роздрібної ціни - це вартість доставки газу. Тарифи на транспортування та розподіл газу встановлює регулятор НКРЕКП. Він передбачає, що споживачі газу сплачуватимуть за послуги з транспортування газу газотранспортною системою фіксовану ставку (фактично абонплату) у розмірі 157,19 гривень за тисячу кубометрів. Ця ставка є складовою кінцевої вартості газу для населення і діє для всіх областей України», - зазначають у прес-службі.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую