ye-logo.v1.2
4 Грудня, 2020

На Хмельниччині людям найбільше заборгували зарплатні промислові підприємства

Економіка 1517
Підприємства продовжують боргувати жителям області понад п\'ять з половиною мільйонів гривень
Підприємства продовжують боргувати жителям області понад п'ять з половиною мільйонів гривень. Фото: ілюстративне facebook.com/NationalBankOfUkraine

В області заборгованість з виплат зарплатні залишилася майже незмінною.

Загальна сума заборгованості з виплати заробітної плати на Хмельниччині станом на 1 вересня цього року становила 5,6 мільйона гривень. Таку цифру назвали представники обласного управління статистики.

За інформацією головного управління статистики у Хмельницькій області, фактично заборгованість у порівнянні з попереднім місяцем зменшилася на 0,7 відсотка. Найбільший борг з виплати заробітної плати мають підприємства, які проходять процедуру відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом. Їх частка у загальній заборгованості становить 78,5 відсотка.

«Крім того, у структурі загальної суми заборгованості 10,8 відсотка належить економічно неактивним підприємствам та 10,7 відсотка економічно активним підприємствам. Найбільша сума заборгованості припадає на промисловців. Їх частка у загальній сумі боргу становить 62,2 відсотка», — повідомляють в обласному управлінні статистики.

Таким чином вчасно не отримав заробітну плату 81 працівник економічно активних підприємств Хмельниччини. Кожному з них не виплачено в середньому по 7 тисяч 346 гривень. Це становить 85,2 відсотка середньої заробітної плати за серпень цього року.

Читайте також: В яких сферах найбільше заробляють мешканці Хмельниччини

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Здам житло

  Так  Ні, дякую