ye-logo.v1.2
28 Травня, 2020

За ремонт дороги, яку ремонтували китайці, знову візьмуться іноземці

Економіка 3564
Тендер на ремонт дороги виграла компанія із Туреччини
Тендер на ремонт дороги виграла компанія із Туреччини. Фото: Зі сторінки Укравтодору у Фейсбуці

В Укравтодорі повідомили, що тендер виграла іноземна компанія.

Історія ремонту дороги М-12 Стрий — Тернопіль — Кропивницький — Знам’янкаяка на ділянці між Хмельницьким і Летичевом, триває уже декілька років. 

"Контракт на виконання робіт з підвищення рівня безпеки руху (реконструкція та капітальний ремонт) відповідно до рекомендацій EuroRAP на ділянці автомобільної дороги М-12 Стрий — Тернопіль — Кропивницький — Знам’янка у жовтні 2017 року було укладено з компанією Xinjiang Communications Construction Group Co. Ltd. (Китай). Очікуваним терміном виконання робіт було визначено осінь 2019 року. Однак, 3 червня 2019 року Укравтодор розірвав контракт із цією компанією через те, що на дату розірвання контракту підрядник виконав лише окремі види робіт, що становить менше 1% від загального обсягу робіт. При цьому на дату розірвання договору підрядник мав виконати 70% робіт", - повідомляють у відомстві і додають, що змушені були провести новий тендер.

За результатами тендерних процедур, новим виконавцем робіт визначено компанію — Onur Taahhut Tasimacilik Insaat Ticaret ve Sanayi A.S. (Туреччина). Підрядна організація займатиметься покращенням безпеки руху та реконструкцією і капітальним ремонтом відповідно до рекомендацій EuroRAP на ділянці автомобільної дороги M-12 Стрий — Тернопіль — Кропивницький — Знам’янка.

До теми: На Хмельниччині за кредитні кошти ремонтуватимуть дороги державного значення

В Укравтодорі сорок кілометрів дороги, яка сполучає Хмельниччину із сусідніми областями, назвали найзруйнованішою ділянкою автодороги М-12. 

Виконання зазначених робіт передбачено в рамках реалізації Проєкту «Проект розвитку дорожньої галузі» за рахунок коштів позики Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР).

Вартість контракту — 54 621 111,41 доларів США, а строк виконання робіт — 18 місяців. Нагляд за виконанням робіт здійснюватиметься незалежною компанією, яка буде відібрана за результатами проведення міжнародних відкритих конкурсних торгів. 

До теми: Дорогу з Хмельницького до Ярмолинець розширять ще однією смугою руху

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую