ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

За ремонт дороги, яку ремонтували китайці, знову візьмуться іноземці

Економіка 4848
Тендер на ремонт дороги виграла компанія із Туреччини
Тендер на ремонт дороги виграла компанія із Туреччини. Фото: Зі сторінки Укравтодору у Фейсбуці

В Укравтодорі повідомили, що тендер виграла іноземна компанія.

Історія ремонту дороги М-12 Стрий — Тернопіль — Кропивницький — Знам’янка на ділянці між Хмельницьким і Летичевом, триває уже декілька років. 

"Контракт на виконання робіт з підвищення рівня безпеки руху (реконструкція та капітальний ремонт) відповідно до рекомендацій EuroRAP на ділянці автомобільної дороги М-12 Стрий — Тернопіль — Кропивницький — Знам’янка у жовтні 2017 року було укладено з компанією Xinjiang Communications Construction Group Co. Ltd. (Китай). Очікуваним терміном виконання робіт було визначено осінь 2019 року. Однак, 3 червня 2019 року Укравтодор розірвав контракт із цією компанією через те, що на дату розірвання контракту підрядник виконав лише окремі види робіт, що становить менше 1% від загального обсягу робіт. При цьому на дату розірвання договору підрядник мав виконати 70% робіт", - повідомляють у відомстві і додають, що змушені були провести новий тендер.

За результатами тендерних процедур, новим виконавцем робіт визначено компанію — Onur Taahhut Tasimacilik Insaat Ticaret ve Sanayi A.S. (Туреччина). Підрядна організація займатиметься покращенням безпеки руху та реконструкцією і капітальним ремонтом відповідно до рекомендацій EuroRAP на ділянці автомобільної дороги M-12 Стрий — Тернопіль — Кропивницький — Знам’янка.

До теми: На Хмельниччині за кредитні кошти ремонтуватимуть дороги державного значення

В Укравтодорі сорок кілометрів дороги, яка сполучає Хмельниччину із сусідніми областями, назвали найзруйнованішою ділянкою автодороги М-12. 

Виконання зазначених робіт передбачено в рамках реалізації Проєкту «Проект розвитку дорожньої галузі» за рахунок коштів позики Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР).

Вартість контракту — 54 621 111,41 доларів США, а строк виконання робіт — 18 місяців. Нагляд за виконанням робіт здійснюватиметься незалежною компанією, яка буде відібрана за результатами проведення міжнародних відкритих конкурсних торгів. 

До теми: Дорогу з Хмельницького до Ярмолинець розширять ще однією смугою руху

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую