ye-logo.v1.2

Хто ремонтуватиме дорогу на Летичів після китайців визначать за кілька місяців

Суспільство 4855
Тендерні пропозиції прийматимуть до 13 лютого 2020 року
Тендерні пропозиції прийматимуть до 13 лютого 2020 року. Фото: adm-km.gov.ua

Укравтодор оголосив про початок прийому тендерних пропозицій.

Дорога на Летичів, яку вже «ремонтувала» китайська компанія «Сіньцзянь Комюнікейшн Констракшн Ґруп», може отримати нового підрядника. Державне агентство автомобільних доріг України оголосило про початок прийому тендерних пропозицій для виконання робіт на автодорозі М-12 Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка (через Вінницю). Відповідне запрошення до участі у тендері, згідно з процедурою, оприлюднили на сайті Групи управління Проєктами Укравтодору.

«Державне агентство автомобільних доріг України планує використати частину коштів кредиту Світового банку на виконання ремонтно-будівельних робіт з реконструкції та капітального ремонту відповідно до рекомендації EuroRAP на ділянці автомобільної дороги М-12 Стрий – Тернопіль – Кіровоград – Знам’янка (через Вінницю), кілометр 291+240 – кілометр 332+052. Замовник запрошує підрядників, як окремі компанії, так і об’єднання компаній, надати свої пропозиції на виконання робіт на вищезгаданий контракт, фінансування якого планується з коштів позики», - йдеться на сайті ГУП.

Також в документації зазначені критерії оцінки і кваліфікації виконавця. Зокрема учасник повинен продемонструвати наявність досвіду успішного виконання ролі генерального підрядника при здійсненні за останні п’ять років щонайменше двох проєктів. За характером і складністю вони мають бути прирівняні до контракту, на який претендує. А також надати кваліфікований персонал та обладнання.

Тендерні пропозиції прийматимуть до 13 лютого 2020 року. Після їх опрацювання визначать переможця. За словами начальника Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області Петра Гнидюка, процедура завершиться орієнтовно на початку березня.

«Процедура проведення міжнародних торгів значно відрізняється від української. Але на сьогодні все робиться для того аби на початок будівельного сезону 2020 року, визначити спроможного підрядника. Орієнтовно в кінці лютого на початку березня буде визначений переможець», - пояснює Петро Гнидюк.

Нагадаємо, Державне агентство автомобільних доріг України 3 червня розірвало договір з китайською компанією «Сіньцзянь Комюнікейшн Констракшн Ґруп». Компанія, у жовтні 2017 року, виграла тендер на реконструкцію та капітальний ремонт дороги М-12 від села Голосків до межі Хмельницької та Вінницької областей (291-332 кілометр). Вартість проєкту склала понад 38 мільйонів доларів, кошти на роботи виділив Світовий банк. Підрядник до осені цього року мав би завершити роботу, натомість на дату розірвання контракту виконав лише окремі види робіт, що становить менш як 1 відсоток від загального обсягу робіт.
У серпні на запит сайту «Є» в Державному агенстві автомобільних доріг України, повідомляли, що новий тендер для завершення робіт буде оголошений після фіналізації контракту з китайською компанією «Сіньцзянь Комюнікейшн Констракшн Ґруп».

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую