ye-logo.v1.2
29 Жовтня, 2020

У червні газ для населення знову подешевшав

Економіка 3654
Окрім вартості блакитного палива, потрібно платити ще за його доставку
Окрім вартості блакитного палива, потрібно платити ще за його доставку. Фото: ілюстративне з pixabay.com

Ціна блакитного палива знизилася на 16 копійок.

Вартість газу у червні 2020 року знову знизилася.

Як зазначають у НАК «Нафтогаз», червнева ціна встановлена на рівні, що на шість відсотків нижча за ту, яка була у травні. 

Як повідомляють у пресслужбі ТОВ «Хмельницькгаз збут», вартість природного газу у червні 2020 року для жителів області (крім Шепетівки та Шепетівського району) складатиме 2,78 гривні за 1 кубометр газу (з ПДВ, без врахування тарифу на доставку природного газу). У порівнянні з попереднім місяцем, ціна блакитного палива зменшилася на 16 копійок.

Для шепетівчан та жителів Шепетівського району вартість блакитного палива у червні становитиме – 2,79 гривні за кубометр, що на 16 копійок менше за травневу ціну.

Нагадаємо, що окрім вартості блакитного палива, потрібно платити ще за його доставку. Згідно з рішенням НКРЕКП з 1 січня 2020 року до 30 червня 2020 року включно для АТ «Хмельницькгаз» встановлено тариф в розмірі 1,044 гривні за 1 метр кубічний на місяць (з ПДВ). З 1 липня 2020 року – у розмірі 1,20 гривні за 1 метр кубічний на місяць (з ПДВ).

«При визначенні обсягу споживання за основу береться кількість спожитих кубометрів газу впродовж попереднього «газового року». Це проміжок часу з 1 жовтня 2018 року по 30 вересня 2019 року. Сума кубів газу, спожитого за рік, множиться на тариф на доставку. Результат ділиться на 12 рівних платежів, які сплачуються щомісячно впродовж року», - пояснюють у пресслужбі АТ «Хмельницькгаз».

Читайте також: За гарячу воду хмельничани платитимуть по-новому і за іншим тарифом

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую