ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Ціна за газ, використаний в лютому: скільки платити мешканцям Хмельниччини

Економіка 3816
Постачальники газу для населення Хмельниччини оприлюднили ціни, за якими доведеться платити на блакитне паливо, використане у лютому
Постачальники газу для населення Хмельниччини оприлюднили ціни, за якими доведеться платити на блакитне паливо, використане у лютому. Фото: з архіву

Наразі діють обмеження, вище яких тариф не піднімають.

Постачальники газу для населення Хмельниччини оприлюднили ціни, за якими доведеться платити за блакитне паливо, використане у лютому. Нагадаємо, 18 січня уряд зобов’язав їх не піднімати ціни на блакитне паливо вище рівня встановленої граничної ціни - 6 гривень 99 копійок за кубометр газу. І таке обмеження ціни має діяти до кінця цього опалювального сезону або завершення карантину, але не пізніше 31 березня.

Отож, як повідомляє ТОВ «Хмельницькгаз Збут» для споживачів-клієнтів, які користуються послугами цього товариства, ціна за блакитне паливо, використане у лютому, складе 6,99 гривні за кубометр газу.

Для мешканців Шепетівки та Шепетівського району, яких обслуговує ДП «Шепетівкагаз», ціна за спожитий улютому газ, також становитиме 6,99 гривні за метр кубічний блакитного палива.

Разом з тим газопостачальна компанія «Нафтогаз» встановила ціну на газ у лютому для населення дещо нижчу від граничної - на рівні 6,86 гривні за кубометр.

Отож, якщо порівнювати вартість газу, використаного в січні, та ціну за газ, використаний в лютому, то вони наразі поки на одному рівні, тобто не змінилися.

Додамо, що окрім вартості блакитного палива, потрібно платити ще за його доставку. Тариф на транспортування газу змінився з 1 січня. Відтак, згідно з рішенням НКРЕКП, вартість доставки газу для абонентів АТ «Хмельницькгаз» з 1 січня становить 1,99 гривні. А для мешканців Шепетівки та Шепетівського району, за доставку якого відповідає ПрАТ «Шепетівкагаз», - 1,30 гривні. Додамо, що плата за доставку газу сплачується щомісячно і розраховується окремо для кожного споживача. Вона залежить від об’єму спожитого блакитного палива впродовж «газового року». Він охоплює період з 1 жовтня до 30 вересня.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую